Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik Wellness szállodát...

Melyik Wellness szállodát válasszuk egy Wellness hétvégére Észak-Magyarországról?

Figyelt kérdés
Ne legyen túl drága az a lényeg.
2007. okt. 28. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én javaslom neked Egerben a Park Hotel-t.

Nekem nagyon bejött. A párommal együtt mentünk hétvégére és 34 ezret fizettünk félpanzióval.

Ami nekem nagyon tetszett az a wellnes rész.

Van gőz-,jég-, aroma-,fény-,só-,infrakabin és van szauna.

Nem győztem kabinról kabinra járni. Igaz a masszázsra külön be kell jelentkezni, de fantörpikus volt frissitő lábmasszázs, mert csak azt kértem. A kaja sem volt rossz. Svédasztalos reggeli és vacsora van.

De a szavak helyett nézd meg inkább.

[link]


Ha nem nyerte el tetszésedet akkor a www.wellnesshetvege.hu oldalon válogathatsz.

2007. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Debrecen-Aquaticum hotel
2007. okt. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Eger, Hotel Korona
2007. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt sok szálloda honlapját megtalálod a Wellness hotel dobozban, illetve össze vannak gyűjtve a szállás kereső oldalak is, érdemes körülnézni rajtuk, megnézi képeket, illetve mit kínálnak:

[link]

2008. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!