Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sátoraljaújhely, Sárospatak...

Sátoraljaújhely, Sárospatak mennyire élhető város és a környéke?

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

nagyon eldugott kisvárosok az ország kietlen részén.

oda csak az megy, akinek tuti munkája van.

költözni nem érdemes, nincs munka, nincs fejlesztés, beruházás.

semmi nincs.

elhalnak ezek az amúgy szép települések.

2014. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Én a környéken lakok, kérdezz konkrétan ha akarsz.
2014. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddig érkezett válaszokat
2014. szept. 7. 21:03
 4/8 anonim válasza:
65%
Én sárospataki vagyok, nagyon "halott" vidék például munka szempontjából, tényleg csak biztos munkával érdemes idejönni.
2014. szept. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én jnsz megyei vagyok. hát nem tudom, ennél rosszabb nem hiszem hogy lenne :D ez sem egy álomvidék
2014. szept. 9. 20:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sárospatak kultúra és programok szempontjából fejlődik és javul. Munkát találni tényleg nem könnyű, viszont a környék nagyon szép és rendezett. A kisebbség itt kevesebb, mint Sátoraljaújhelyben, viszont itt is vannak fura alakok. :D
2015. márc. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is környéki vagyok, 20 km-re lakom Sátoraljaújhelytől Pálháza közelében, kérdezz nyugodtan privátba.
2015. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
36%
Hát 3 év óta nem nagyon javult a helyzet. Munkalehetőségként vagy elmész Pecas vagy Weinberg vagy pedig a Certába ezek mind fém megmunkálással foglalkoznak. Esetleg még van az élelmiszer Tesco Lidli Aldi. Diákként már valamennyivel jobb a helyzet. HA diákként szeretnél ide jönni tanulni akkor patakon van lehetőséged az AVG be a Refibe vagy a Vayba(szakmunkás képző) tanulni. Ezekből a Refit ajánlanám, 2 éve történt igazgató váltás és azóta látványos beruházások történtek az iskolába. Az ÁVG már hanyatlóban 20 éve ugyan az az igazgató és ez elégé meglátszik. Újhelybe viszont a keri meg a kossuth van amiket nem nagyon ajánlanék alacsony a színvonal. Van még pataknak egy fősulija, amit inkább akkor ajánlok, ha csak a papír kell, és azt is levelezőn, nappalin épp hogy csak van ember aki odajár. Ha csendre vágysz akkor tudom ajánlani, este 10 után már akár az úton is sétálhatsz, egyedül a szombat délelőtt ami pörgős az is a piac miatt, de délutánra mindenkinek nyoma veszik mert elcsendesül a város. Ha pörgésre vágysz akkor ez nem a te helyed lesz :D
2018. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!