Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik busz társaságot ajánljá...

Melyik busz társaságot ajánljátok Erdélybe (Kézdivásárhelyre)?

Figyelt kérdés
Olyan busz járatot keresek, aminek az ára elfogadható, és valahol el is tudom őket érni, mert csak román szám van megadva, és amikor személyesen próbáltam őket megkeresni, már 3 helyre irányítottak. Tapasztalatok esetleg vannak? Augusztusban szeretnék menni Kézdivásárhelyre Budapestről. Ha tudtok linket küldeni, azt megköszönnöm, de minden válaszért hálás vagyok!!!

2014. júl. 23. 14:59
 1/1 anonim válasza:
Szia, Székelyudvarhelyi vagyok, én pestre transpturral szoktam menni, sajjnos kézdivásárhelyre nem tudok egyenessen járatot, udvarhelytől már annyira nincs messze ( [link] vagy esetleg orange waysel elmész csíkba ( [link] és onnan autotransp al kézdivásárhelyre ( [link]
2014. júl. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!