Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonnal gyakran nyaralokhoz...

Balatonnal gyakran nyaralokhoz lenne par kerdesem?

Figyelt kérdés
Julius közepen mennenk 4-en,meg soha nem voltunk.Az uticel Siofok...es nem akarunk fozni(4 ejszaka,3 nap).Az a baj,h ez epp foszezonba esik,es nem tudom,h erdemes lenne elore lefoglalni szallast,vagy menjunk a bizonytalanra.Megbizhatoak ezek a netes oldalak?Pl.szallas.hu,vagy hol talalok meg all inclusiv hoteleket,vagy olyat,amiben lglb.reggeli,es vacsora van?Par jotanaccsal ellatnatok?Hogy eri meg jobban,ugy hogy fozni ne kelljen:all inclusiv hotel,vagy olcso szallas,es etterem.Amugy az all inclusivban tenyleg minden benne van,amiket ott felsorolnak,pl.korlatlan ital,udito,kave,fagyi fogyasztas,meg ilyenek,vagy ez csak reklam???Segitseg!Ja,es azert kerdezem a foglalast,mert ugye 20/30%ot kell elore befizetni,de nem Mo-on elunk,Ausztriabol mennenk (2par).Köszi a valaszokat!
2014. jún. 23. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

AI mindig drágább, mint ha esztek valami olcsót a környéken

és előre foglaljatok mert csak a szar helyek vannak júli közepén még szabadon


ha ausztriából jöttök akkor meg nem hiszem hogy számít az a 10-20 euro ami az AI felár naponta, ne sóherkedjél

2014. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szallas.hu elég megbízható, igen. Én mindenképp foglalnék előre, bár amilyen áraik a hoteleknek vannak, szerintem azok sosincsenek tele. Én nem választanék all inclusive-ot se teljes panziót, mert ha nem olyan jó az idő és kirándulni megyünk vagy a fedett fürdőbe, akkor bukjuk az ebédet. Inkább csak félpanzió, olyan szállás meg elég sok van.
2014. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mi a baráti társasággal mindig innen kerestük ki az aktuális helyet és sose csalódtunk még:


[link]


Jó böngészést!

Én inkább ide mennék reggeli, vacsora megoldanám a boltból, ebéd illetve többi kaja étterem/vízparton lévő árusok :)

2014. jún. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!