Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy tudok leggyorsabban...

Hogy tudok leggyorsabban odajutni?

Figyelt kérdés
Budapest 22. kerület városháztérről Soroksár központba hogy jutok el leggyorsabban? Útvonalterve megnéztem, aszerint járok de így is 1 és fél óra, ami nagyon sok. Van rövidebb út? Tömegközlekedéssel?

#tömegközl
2014. máj. 12. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hoppanálj!
2014. máj. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 savanyújóska ***** válasza:
Sajnos sokkal rövidebb nem lesz, hacsak nem lehet majd a Rákóczi-hídon is átbkv-zni. Nem tudom, Soroksáron pontosan hova akarsz eljutni, így nagyon nem tudok gyorsabbat a Boráros tér-23E-Ráckevei HÉV kombónál. Ha arra jársz, érdemes mindig 23E-vel menni, mert kb. felelannyi idő alatt megy végig.
2014. máj. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
23E vel szoktam menni. Soroksáron belül meg úgy van, hogy 23E vel elmegyek az Pesterzsébet felsőig, itt felszállok a 66 osra és kimegyek egészen a végállomásig a gyárakhoz. Undorító környék ez, teli van cigánnyal... frász tör rám tőle. Nekem oda iskola után kell mennem, lehet néha sötétedéskor kell visszajönnöm, és elég para az a környék..Nemsokára max a kutyámat tudom magammal hurcolászni, de nem tudom hogy viselkedne, és hogy tolerálnák ott ahova járok.
2014. máj. 13. 06:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Két módszered lehet, vagy a BKK útvonaltervezője alapján jársz el, vagy teleportálod magadat.
2014. máj. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!