Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mik szükségesek egy balatoni...

Mik szükségesek egy balatoni nyaraláshoz?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. A Balatonhoz (Zánkára) fogunk menni a sulival, szóval ott lesz az összes barátom + még az a fiú is aki tetszik nekem *-* Mik szükségesek ahoz hogy jól érezzem magam?

(Tudom, hogy elég hülyén fogalmaztam)



2014. jan. 11. 12:57
 1/3 Kései Sirató ***** válasza:
Mindenképpen kell fürdőruha, fürdőpapucs, napszemüveg, törölköző, naptek, hajgumi, rövid nadrágok, topok, pólók, kényelmes lábbelik, szúnyogriasztó spray, fényképezőgép, telefon, és ami neked még fontos. Illatszerek, stb..
2014. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Motor,pia,csajok,haverock :)

Ne parázd túl a dolgot,a szüleid úgy is segítenek bepakolni! :)

Amit ne vigyél magaddal:Tablet,laptop,számítógép,facebook,stb

2014. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Gondolom, csak nyáron fogtok menni Zánkára. Évekkel ezelőtt írtam magamnak egy "mindenkori általános utazási listát", amit aztán elővehettem bármilyen ottalvós út előtt, hogy ellenőrizzem, mi minden kellhet.

A második hasáb külön a fürdőzések miatti dolgokat sorolta fel.


□ Igazolványok

□ Pénz

□ Telefon

□ bérlet

□ Fényképező

□ Papírzsepi

□ Fülhallgató

□ Csat/hajgumi

□ napszemüveg

□ élelem

□ víz

□ törölköző

□ tusfürdő

□ sampon

□ fogkefe

□ fogkrém

□ papucs

□ pizsoma

□ deo

□ arctisztítók

□ betét

□ beretva

□ parfüm

□ sebtapasz, kisolló stb

□ varrókészlet

□ tükör

□ fésű

□ kispárna

□ pen drive

□ töltő(k)

□ zokni, fehérnemű

□ ruhák

□ cipő

□ könyv

□ gyógyszer, fenistil gél

□ mosószer

□ körömcsipesz

□ esernyő

□ evőeszköz

□ íróeszköz, papír


Strand:

□ Naptej

□ Bikini

□ +törölköző

□ Papucs

□ Gyékény/pokróc

□ Játékok (itt gondoltam pl.: kártya, vízben dobálózós labda, báármi)

□ gumimatrac


Lehet, hogy ebben még több dolog is van, mint amennyi kell. Pl. a varrókészlet az most neked igazán elhanyagolható. De ennél több minden biztos nem kell.

Ja, eszembe jutott még valami! :D Távcső. Jó móka a partról kémlelni a többieket.

Remélem segítettem. A többit a fantáziádra bízom.


(Még hadd jegyezzek meg annyit, hogy nem fogalmaztál hülyén, de engedd meg, hogy a helyesírási hibáidat kijavítsam, még csak 13 vagy, menthető. :) Ez neked jó, mert tanulhatsz belőle. Aki és hogy elé (ha nem hogyan értelemben használod) mindig kell vessző! Ahhoz két hö.)

2014. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!