Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Akinek van 90%-os kedvezményes...

Akinek van 90%-os kedvezményes kártyája, az megveheti nekem a vonat jegyet? Nem ellenőrzik?

Figyelt kérdés
Nekem is van (Asperger-szindróma miatt) csak az lejárt.
2013. dec. 29. 19:14
 1/6 .figo. válasza:
100%
Nem! Fel kell tudni mutatni a kedvezményre jogosító iratot! És mostanában eléggé ellenőrzik ezeket....
2013. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

a vonaton még kérhetik pluszban

ha kifogsz egy alapos vagy személt ellenőrt...

2013. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor megcsináltatom újra.
2013. dec. 29. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármikor bárki vehet 90%, 50% vagy bármilyen jegyet. Csak nem használhatja fel, ha a vonaton nem tudja igazolni, hogy jogosult rá.

Szóval akár te is vehetsz bármilyen jegyet, csak a kalauznak tudjad bemutatni, hogy miért vagy rá jogosult.

2013. dec. 30. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"a vonaton még kérhetik pluszban

ha kifogsz egy alapos vagy személt ellenőrt..."


??? Neki ellenőriznie kell. Miért lenne emiatt szemét?? Inkább úgy mondanám, hogy csak akkor van esély megúszni a csalást, ha kifogsz egy nemtörődöm, hanyag ellenőrt. De alapvetően 99%, hogy ellenőrizni fogja a kedvezmény jogosságát. Nem csak mostanában, ez mindig így volt.

2013. dec. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bárki vehet 90%-os jegyet, de felhasználni utazásra csak az arra jogosultak tudják. Pl. én is vettem anno 5 km-es 90%-os jegyet automatából, hogy fel tudjak váltani egy papírpénzt apróra parkoláshoz.
2013. dec. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!