Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest is lehetne olyan...

Budapest is lehetne olyan népszerű turistaparadicsom, mint Párizs? Megvan benne a potenciál?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"# 2

Ha kitakarítanák, meg a házakat renoválnák, és az embereket megtanítanák normálisan viselkedni, akkor esetleg"


Jártál már Rómában vagy annál délebbi olasz vidéken?

Rómában is csak ott szép és tiszta minden ahol a műemlékek és az azokat látogató túristák vannak, egyébként máshol még mocskosabb mint Budapesten a nyóckerben néhány hely.

Nápoly környékén hegyekben áll a szemét az utak mentén, nem ritka eset, hogy jut belőle bőven még az utakra is.

Olaszország összességében sokkal mocskosabb, és mégis özönlenek oda a túristák.

2013. nov. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"egy kulfofdi nem alhat egy diakszallon, vagy Bozsi neninel. "


A világ nem fekete-fehér. Nem csak 4-5 csillagos hotel és diákszálló létezik.

Ja és érdekes módon a külföldiek körében egyre népszerűbb a "Bözsi néninél" típusú olcsó szállás, lásd airbnb.com, amit amúgy én is szeretek igénybevenni külföldön mert jóval olcsóbb, mint a hivatalos szálláshelyek. :)

2013. nov. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Budapest szep, kellemes varos. Imadom a furdoket. Elegge draga szolgaltatasokkal aminek a szinvonala elegge alacsony
2013. nov. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
majusban jartam Pesten. 5 csillagos szallodaban laktam a E Koruton. A legjobb dolog volt a szalloda melletti "bisztro" konyhaja. En ugy tapasztaltam, hogy a szalloda szobai lepukkantak, csak az arak 5 csillagosak
2013. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!