Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonföldvár tömegközlekedés...

Balatonföldvár tömegközlekedéssel Kecskemétről?

Figyelt kérdés

Nézegetek minden-féle variációt, de sehogyan sem találok utat Kecskeméttől Balatonföldvárig tömegközlekedéssel. Ugy értem olyat, ami kézenfekvő... Csak ilyeneket hogy a fél világot megkerülöm és 21 óra utazás után érkezem meg. Valakinek tipp, segítség, hogyan juthatnék el oda-vissza december végén? (vonat, busz, mindegy mi...)

Köszönöm a válaszokat.



2013. nov. 19. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:

te hol nezted a vonatokat...?


www.elvira.hu lesz a te baratod, 4-5 ora kozott van a legrovidebb ut.

2013. nov. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, 14-éig valóban, viszont nekem 27-én kellene utaznom, 31-én jönnék vissza. Ebben az időintervallumban viszont nincs vonat a fent említett szakaszon.
2013. nov. 19. 14:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem viszel sok csomagot, a Kevskemét-Balatonföldvár viszonylatban a buszt ajánlom. A Kunság Volán naponta közlekedtet autóbuszt Kecskemét - Hévíz között, ami megáll Balatonföldváron is. 3 óra 20 perc körül van a menetidő.

Főszezonban egy emeletes buszt szoktak küldeni erre a járatra. Most, ősszel nem tudom mi a helyzet.

A vonat sokkal körülményesebb: Budapesten mindenképp át kell szállni, ráadásul a Kecskeméti vonat a Nyugatiba érkezik, míg a Balatonra a Déliből vagy a Keletiből indul.

2013. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, megnéztem a menetrendek.hu oldalon, de nem adott ki egy buszt sem Kecskemét-Héviz között december 27-31 között. Nem tudom mi lehet a baj. Lehet hogy a dátum, másra már nem tudok gondolni.
2013. nov. 19. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nem listázza ki a menetrendek.hu mert a mostani menetrend december 14-én éjfélig van érvényben. Az utána következő vsz. még nincs benne a rendszerben.

A Kunság Volánnál bizonyára meg tudják mondani, mi lesz a következő menetrendi időszakban.

2013. nov. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. nov. 28. 09:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Az 5. válaszolónak igaza van. :)
2014. szept. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!