Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért nem tudok foglalni...

Miért nem tudok foglalni szállást sehova szeptember 13-15 között?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, de legalább 4 oldalon voltam, többek között vagy 30 szálloda/apartmant megnéztem és mindegyiknél azt írta hogy nem áll rendelkezésre. Van valami ünnep akkor Magyarországon vagy csak puszta véletlen hogy eddig sehova nem találtam?

2013. júl. 28. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik városba? Ez jó oldal, felhívja a figyelmet ha valami fesztivál, rendezvény miatt nincs már sok hely: [link]

Én pl. Münchennél jártam így, aztán az oldal írta, hogy az Oktoberfest miatt kevés a hely.

2013. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a szallas.hu-n sem? nem az oldalak voltak hibásak?
2013. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Szőnyi Hotelt, már ha Budapestben gondolkodsz. Bár nem tudom, hogy mik az igényeid és mennyit szánsz rá. Én nemrég foglaltam, augusztus 20-i hétre, még bőven volt hely.
2013. júl. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) ! Amúgy nem Budapestre gondoltam, hanem valami olyan helyre ahol wellness szolgáltatások is igénybe vehetők meg turisztikai látványosságok is vannak. De a szallas.hu remek ötlet, mind azon gondolkotam hogy van már az az oldal, de megvan :d azt nagyon szépen köszönöm ! Amúgy lehet az oldalak voltak hibásak, vagy ténleg csak nagy pech-em volt, mert az este csak találtam egyet :))
2013. júl. 29. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!