Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Lillafüreden étkezési (ebéd)...

Lillafüreden étkezési (ebéd) lehetőség?

Figyelt kérdés

Lillafüredre megyünk nyaralni 1 hétre, szállás mellett félpanziónk lesz. Az ebédet kellene valahogy megoldani.

Tudtok javasolni valami jó vendéglőt, éttermet, vagy esetleg büfét?

Előre is köszönöm mindenkinek.



2013. jún. 20. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljes sornyi hely van,ahol olyan jellegű kaják vannak mint egy strandon(hambi,lángos,sült krupli,rántott hús,gulyásleves és társai)

És rendes éttermek is vannak,lesz miből válogatni.


Bár hogy egy hetet mit fogtok ott csinálni,azt nem tudom,1 nap túra,csónakázás,kisvasút,más nincs nagyon ott.

2013. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint nem fogunk éhenhalni :)

Hogy mit csinálunk?

Pihenünk.

+ Elmegyünk Aggtelekre, Barlangfürdőbe, ez a két program tuti. Esetleg Szilvásváradra is.

2013. jún. 20. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Na meg helyi buszjárat köti össze Miskolccal ;)
2013. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Barlangfürdő mostanában elég gagyi,túl hideg a vze.

Ott benn ne egyetek,nekem a hasam is ment tőle.Inkább kinn.

Szilvásváradon jó éttermek vannak.


Lillafüreden a pisztrángost érdemes megnézni,és ha szeretitek a halat,akkor enni.

Miskolctapolcán a kalandpark és a bobpálya is jó.

A kalandpark bejárata mellett egy bácsi juhtúrós kenyérlángost süt,rendes kemencében,azt nem érdemes kihagyni,olyan finomat még sehol nem ettem.

2013. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!