Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk egynapos kirándul...

Hova menjünk egynapos kirándulásra 3 kisgyerekkel Debrecenből? Olyan helyre szeretnénk ahol van gyerekjátszó, étkezési lehetőség, és kb.100-150 km-en belül van, ami 1-2 óra út alatt megközelíthető.

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Tisza-tó, Gergelyiugornya? Pont jó ebben a melegben. Közelebb meg a Macsi-Balcsi :), Szoboszló vagy akár Nagyerdő, Hortobágy, Vekeri-tó, Zsuzsivasúttal Hármashatárhegy...
2013. jún. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jövőhéten megyünk Zsuzsival. A Macsi Balcsi az mi? és hol van? Arról még nem hallottam.
2013. jún. 20. 21:43
 3/6 A kérdező kommentje:
De jó! Rákerestem közben. tetszik a hely. De kisgyereknek is biztonságos a víz? úgy értem nem hirtelen mélyül?
2013. jún. 20. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor ti nemrég költöztetek Debrecenbe? Látóképi Tófürdő az igazi neve és Macs község mellett található, innen a fantázianév. :))

Teljesen jó, engem 3 éves koromtól vittek oda a szüleim és látod - itt vagyok ;-)

2013. jún. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A férjem debreceni. Ő azt mondta gyerekkoráról rossz élményei vannak a hellyel kapcsolatban, nem tetszik neki, pocsolyás, meg a szeme előtt fulladt bele anno valaki. úgyhogy szerintem kilőve. Berekfürdőre megyünk szerintem. Ha mást nem találunk addig.
2013. jún. 21. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Uff, hát sajnálom. Nem tudtam, hogy vannak, akiknek rossz élményei fűződnek a helyhez... Nekem a kedvenc strandom volt (baleseteket láttam én is de nem csak itt. Bárhol, ahol víz van, ott az ilyen sajnos előfordul)
2013. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!