Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Rám-szakadék jó kirándulóhely?

A Rám-szakadék jó kirándulóhely?

Figyelt kérdés
Jártál már ott? Ha igen, milyen volt?
2009. szept. 29. 14:02
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem az ország legjobb kirándulóhelye!!! Én Békés megyéből minden évben (kb 5 éve) elmegyek egyszer. Most megyünk a férjemmel a hétvégén ha jó idő lesz. Az a lényeg, hogy Dömös felől induljatok neki a túrának, ne Dobogókő felől.!!!
2009. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A geoládászok szerint jó! Itt több személyes tapasztalatot is olvashatsz.

[link]

2009. szept. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
nagyon jó!! Ajánlom 1000rel nekem csak jó tapasztalataim vannak, még eltévedni is élvezetes volt!
2009. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hűű én többször voltam,nagyon ajánlom!!!Egyszer volt egy olyan év,amikor sokat esett,minden tiszta sár volt,és még a cipőnk is beleragadt a sárba!De akkor még nem volt így lépcsősre kiépítve mint most,láncok voltak (mondjuk szerintem az volt az igazi :P )
2009. szept. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó. Én nagyon élveztem. Tavaly a "Szlovák Paradicsomba" sikerült eljutnom, ami hasonlóan élvezetes volt, csak abban volt némi adrenalin növelő is. Ha teheted mindenképpen látogass el a Rám-szakadékba, nem a hétköznapi erdős kirándulás az biztos :) Én nagyon élveztem, ahogy a család gyerekei is, minden vágyam, hogy egyszer barátokkal visszamehessek :)
2009. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért ne Dobogókő felől menjen? Mert mi is most akarunk menni (még nem voltunk ott), és Dobogókő felől terveztük... :S
2009. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, akkor próbálják a Rám-szakadékot "egyirányúvá" tenni, ami azt jelenti, hogy a Dömös- Dobogókő szakaszon (zöld turista jelzésen) inkább csak felfele lehet haladni, míg lefelé azt hiszem inkább a sárgát javasolják a balesetek elkerülése miatt. Létrák, láncok vannak a kirándulás megkönnyítése miatt, illetve azért hogy kevésbé legyen veszélyes, és ugye egy létrát két irányból használni, főleg ha sokan vannak, hát...

No meg amúgy is kényelmesebb fölfelé mászni mint lefelé úgy gondolom. Nem én írtam az előző választ, de én is inkább dömösi indulást javaslok :)

2009. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nagyon jó és nagyon szép hely,

énis inkább a Dömös felőli indulást javaslom

2009. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Biztos jó hely ha Hadházi ennyi hülyeséget tudott mondani róla s Showder Clubban xD
2009. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!