Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pécs környékén látnivalók?

Pécs környékén látnivalók?

Figyelt kérdés
Főleg Pécs, de mondjuk 20km-ig még.

2013. ápr. 26. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
abaligeti cseppkobarlang
2013. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%

Pécsen mit akarsz látni? A mocskot és a hajléktalanokat, más nincs.

Egyébként Abaliget barlang, megéri megnézni. De ha mindenképp Pécs akkor a Mecsek.

2013. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lencsefőzelék ***** válasza:
Azért Pécsen is akad látnivaló: székesegyház, dzsámi, Zsolnay Múzeum... de Orfű és Abaliget környéke is szép a tóval.
2013. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező válasza:


"Az üzenet küldője: Brian Griffin

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 16:27

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Pécs környékén látnivalók?

"Pécsen mit akarsz látni? A mocskot és a hajléktalanokat, más nincs. Egyébként Abaliget barlang, megéri megnézni. De ha mindenképp Pécs akkor a Mecsek."

Az üzenet szövege: Pár hónapja élek pécsen, csak még nem ismertem meg igazán. Tény hogy van hajléktalan probléma, méginkább cigány probléma. De nem is az emberekkel akarok beszélgetni. Látni valót mondtam. Ha meg nem ismered csak a nagy pofád jár akkor járatsd anyádnak, de másokat hagyj békén. Engem nem tudsz felhúzni, de mások érdekében írtam. Köszi előre is mindenki nevében. Választ írhatsz nem fogom elolvasni."


Ha nem olvasod. Nos ilyen unintelligens ember bőven van Pécsen mint te, pont oda való vagy. Én nem sértegettelek hanem szubjektív véleményemet írtam le. Több mint egy évig éltem Pécsen és még most is sokat megyek oda. Én nem sok szépet láttam, tényleg talán a Székesegyház bár a szegedi sokkal szebb. Szóval én most sem tudok semmi szépet mondani de majd járatom a pofám anyámnak.

2013. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pécs honlapján érdemes körülnézni, ill. olyan oldalakon, ahol területi vagy látnivaló jellege alapján van szűrés, pl. kirandulastervezo pont hu vagy vendegvaro pont hu. Amúgy nekem a Tettyei Mésztufa-barlag és az Ókeresztény síremlékek tetszettek legjobban.
2013. ápr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

A Zsolnay Negyed nagyon szép, főleg így tavasszal, és van sok érdekes kiállítás is, ahová a belépő sem drága. Kirándulós programnak a Malomvölgyet és a Remete-rétet ajánlom. És ha már Pécs környékén jársz, érdemes ellátogatni Szigetvárra is (bár az kicsit messzebb van kb. 35 km-re).

Pécsen klassz még az Állatkert is, a belvárosban pedig van egy terrárium.

2013. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
igaz hogy messzebb van, de villányt nézd meg!:)
2013. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!