Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Olcsó szállás 1 napra Zuglóban?

Olcsó szállás 1 napra Zuglóban?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Zuglóban nincs olcsó szállás. Főleg nem egy napra. Panziók honlapját nézd meg.
2013. ápr. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne olcsó szállás, akár zuglóban akár máshol? Vagy mit jelent az olcsó? 3000Ft-ért már lehet találni egy éjszakára, Zuglóban is.
2013. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a 3000 az már jó ár.biztos van,csak nem értek hozzá.és van vmi idő amikor át kell venni a szobát?vagy este is lehet?
2013. ápr. 14. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, nem tudom, hogy neked mik az igényeid. Én úgy vagyok vele, hogy ha van egy normális saját szoba akkor az nekem oké. Ha saját fürdő is van, még jobb persze, de ha közös fürdős az se gáz.


Nem tudom viszont neked mik az igényeid. Én többször vettem már igénybe magánszállásokat, mert jóval olcsóbbak lehetnek, mint a hivatalosabb helyek, amik booking.com-on és hasonlókon vannak. És ez igaz Budapestre is meg más (akár külföldi) városra is.


Konkrétan amit én használtam már többször is magánszállások találására és jó tapasztalatom volt vele: airbnb.com

2013. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!