Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy jutok el a keletiből...

Hogy jutok el a keletiből (XII. kerület) a XVII. -be (Aranylúd utca 38)?

Figyelt kérdés
Egyedül még sosem voltam Pesten és fogalmam sincs, hogy mire üljek, hol üljek...stb.. Gondoltam már taxira is, de szerintem az drága lenne. Tudtok nekem ebben segíteni? és milyen jegyet vegyek?
2009. aug. 25. 12:19
 1/9 anonim válasza:
keletiből metro->örs vezér tér->97Ebusz 1 megálló->169E 1 megálló(503.utcánál le kell szállni) és onnan sétálni
2009. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Csak koncentrálj erősen, és hagyd, hogy a nepáli eredetű tudatalatti technika vezessen utadon!
2009. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most jó lenne tisztázni : a Keleti pályaudvarra érkezel, vagy a Déli pályaudvarra?...


Mert a Keleti pu. a VII. kerületben van (Pesten!), a XII.kerületben (Budán!) a Déli pu. van!

2009. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amugy bkv.hu és ott van hogy útvonaltervező
2009. aug. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
BOCS! VII.!!
2009. aug. 26. 11:09
 6/9 anonim válasza:
A Keleti PU-nál fel kell szállni a METRÓ-ra . a végállomáson pedig a 67-es buszra kell felszállni.Az Aranylud u. a végállomás. /A busz körforgalomba közlekedik, de az Aranylud u-nál kicsit tovább áll. A vezető bemondja, hogy végállomás/
2009. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és milyen jegyet kell vennem? külön a metróra és a buszra??
2009. aug. 28. 21:47
 8/9 anonim válasza:
a metrora is buszjegy kell.
2009. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Azt kérdezd meg a BKV tól, hogy hol van a 67-es busz végállomása. Én mindig ezzel jövöl az Metró végállomástól. Végig jön a Kereszturi uton és a Pesti u. után megkerüli a Madárdombot. Ennek egyik oldala az Aranylud u. Körforgalomban közlekedik. Egy darabon az Aranylud utcán jön.
2009. aug. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!