Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki járt már a Rám-szakadék...

Valaki járt már a Rám-szakadéknál mióta "felújították"? Milyen így?

Figyelt kérdés

Kétszer voltam annak idején osztály kiránduláson a Rám-szakadéknál, nagyon élveztem, most a párommal terveztük, hogy elmegyünk oda túrázni, megnéztem a képeket a neten, és azt hittem, hogy az agyamat eldobom. Létrákat építettek, meg korlátokat meg ilyenek! Egy csapat tizenhárom éves egy jó pár túlsúlyos állattal könnyedén meg tudta csinálni a régi lánccokkal, még tök poénos is volt, erre most nyugdíjas sétányt csinálnak belőle vagy mi a fene? Teljesen elment a kedvem az egésztől, mikor megláttam a gyönyörű tájat azokkal a ronda fém korlátokkal, komolyan, mint valami rehabilitációs központban... Lift vajon mikor lesz?

Valaki volt már ott, előtte-utána? Sokat ront az élvezetén a túrázásnak, meg a szépségének?


2009. aug. 24. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én/mi most voltunk májusban a Rám szakadéknál. Osztály-al Igen, ilyen létrák vannak akorláttal egybe építve, illetve van egy rész mikor a falba van korlát és úgy kell kapaszkodni, lépni a sziklákról sziklákra... Nem tudom milyen volt régen, de most olyan mint amit a képeken láttál! Sokan voltak, Mi fentről mentünk lefele Dömösre... Nagy élmény volt, csak sokan üvöltöztek, meg szemből jöttek... sokan voltak ott lejebb iskolás csapat, meg megáltak szórakozni, elálták az utat... De élvezetes volt. Szerintem nem anyira rosz. Fent szép volt a kilátás. És elmennék még egyszer, mikor nincsennek ott iskolások, kirándulók, Nem kellene sietni, csak szépen csodálni a tájat!
2009. aug. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!