Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jövö héten nyaralni mennénk...

Jövö héten nyaralni mennénk csak kérdés hogy hova eger vagy balaton?

Figyelt kérdés
ha tudtok jó indokokat akkor légyszi irjátok azt is!egyébként a párommal megyünk!a válaszokat elöre is köszönöm!
2009. aug. 23. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Heves megyei vagyok.Inkább mennék a Balatonhoz,mint Egerbe.Eger számomra nem sokat jelent,bár lehet,hogy azért mert közel van és már többször voltam ott.Viszont a Balatont sosem tudom megunni(: Nekem egy balatoni nyaralással kapcsolatban sokkal több program jut eszembe,mint egy egri nyaralással kapcsolatban.Érdekes,mert ahol nyaraltunk a szálloda egyik recepciósa mondta,hogy annyira szeretne eljönni a Mátrába,mert nézett képeket a neten és gyönyörű a Mátra,szeretné élőben látni.Nekem nem érdekes a Mátra,a Balaton annál inkább.

Gondolom azért is mert mi évente,kétévente tudunk lemenni pár napra a Balatonhoz,a Mátrában és Egerben viszont sokszor voltam már(:

Én a Balatonhoz mennék,de ezt nektek kell(ene) eldöntenetek a párotokkal!

Amúgy Egerben vagy a Balatonnál voltatok már?Ha igen pl.: mehetek a másik helyre,és azt is megismeritek!

2009. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ!alföldi emberkék vagyunk és még nem voltunk se itt se ott:D ezért is vagyok kiváncsi a válaszokra!
2009. aug. 23. 18:01
 3/7 anonim válasza:
100%
Én mindenképpen Balatont választom. Nekünk van nyaralónk és nagyon sokat voltunk már ott nyáron, de még soha nem untam meg:) Pedig majdnem amióta az eszemet tudom, oda megyünk minden nyáron nem egyszer. :)
2009. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egri vagyok, én szívesen elmennék a Balatonhoz. :)


Mit akartok csinálni? A Balatonnál lehet fürdeni, kikapcsolódni, bulizni, várost nézni, attól függ hová mentek, városba, faluba..

Egerben és a környéken is vannak strandok de az azért más mint a Balaton. Itt a látnivaló több.

2009. aug. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fürdeni,kikapcsolodni és várost-okat nézni!egyenlöre ez a terv!
2009. aug. 23. 19:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én a Balatont ajánlanom:) ott lehet fürdeni,kikapcsolódni,érdekességeket megnézni,hajóútra elmenni.És még romantikus is egy hajóút szerintem.

első voltam.

2009. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ igy marad a balton!
2009. aug. 24. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!