Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi a véleményetek Szegedről?

Mi a véleményetek Szegedről?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc vidéki városom.
2012. nov. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Szegeden lakok. Szeretem a várost, szép meg minden de nekem már egy kicsit unalmas :) És 20 után már nem nagyon szeretek kimenni az utcára egyedül :D
2012. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem budapestiként az tűnik az egyetlen hazai élhető "nagyvárosnak" (Budapesten kívül). :)
2012. nov. 2. 20:47
 4/7 csorba tibor válasza:
Ott nöttem ,fel most Németben melózom,bejártam sok várost és laktam is sok helyen,nyugodt tiszta város sok normális emberrel.Pont elég
2012. nov. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha keresed az országban a legkisebb fizetéseket, Szegeden megtalálod. Diplomás fizum kft-nél netto 100e.
2012. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Egyetemi város, így tanulás szempontjából nagyon is jó. Viszont állásban való elhelyezkedés meg nehézkes. Az éjszakai élet sem rossz, de még van hová fejlődnie. Az utcák, terek folyamatosan szépülnek, bár elég sokáig tartanak az ilyen munkálatok, és néha egy kicsit idegtépő, hogy minden el van kerítve. Ettől függetlenül viszonylag jó város.
2012. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Legjobb város Magyarországon. Szerencsére nem hasonlít Budapestre.
2012. nov. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!