Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Most fogok Pestre járni a...

Most fogok Pestre járni a gimnázium miatt. Kell félem cigányoktól? És az idős emberektől?

Figyelt kérdés

A cigányok mindenhol jelen annak és mindenki tudja hogy bicskával járnak.

Az idősekről annyit hogy ismerősöm azt mondta hogy a megállóban panaszkodnak hogy így meg úgy fáj a lábam és tolakodnak és felborítják az embert.

Meg hogy kifejezetten próbálják rávenni az embert hogy adja át a helyüket nekik nem megkéri hanem mindent csinál hogy elérje célját meg hogy a szatyrukkal ütögetik az embert ez igaz?


2012. aug. 25. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, az idős embereknek amúgy is illik átadni a helyet. Egyáltalán nem verekednek szatyrokkal, ha akad is ilyen elvétve, annak úgyis megvan a maga baja, tehát fogod arrébb mész egy ajtót. A cigányokkal pedig igen, vigyázni kell mert meglopnak, megkéselnek, a legalja szemét népség, mondjon bárki bármit. Tehát az öregek nem rosszak, a cigányok nagyon nagy aránya pedig igen. Ez az én tapasztalatom, véleményem a szólásszabadságára hivatkozva.
2012. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget
2012. aug. 25. 21:45
 3/7 anonim ***** válasza:
26 éve élek itt, se a cigányokkal, se az idősekkel nem volt bajom soha. Persze, olykor hangosak a cigányok, meg tolakodnak az idősek, de egy nagyvárosban sok ember él együtt és ha nem tolerálod az ilyen apróságokat, hamar rámegy az idegrendszered. Épp ezért felesleges túlparázni a dolgokat, semmi értelme félelemben élni.
2012. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Az idősektől óvakodj! Figyelik kik kérdezek baromságokat, és azokat megverik a botjukkal!
2012. aug. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

na ez is egyike volt a jó kérdéseknek :D nagyon jókat nevettem....

én még nem rég óta élek pesten; még nincs két éve; eddig csak az idősekkel volt bajom, kevés cigánnyal találkoztam szerencsére...

2012. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D
2012. aug. 28. 16:34
 7/7 anonim válasza:
Hát attól függ hogy Pesten is milyen helyre mész majd, mert hogy őszintén az öregemberekkel semmi gond nincs illik odaadni a helyed nekik elvégre ők már tettek valamit le az asztalra.Ami a cigányokat illeti, tényleg egy undorító népség, meglopnak megkéselnek, nekik mindegy és az MSZP sajnos támogatja is őket.Én Pesterzsébeten élek, vagyis a 20. kerületben, sajnos a 8 kerből és csepelről deportájlák őket át.Arról nem is beszélve, hogy mostvan a lombtalanitás és ilyenkor több a lopás mert többen előjönnek.Én panelban lakok, úgy kb 6 utcára tőlünk már vannak cigányok akik sátrakat is felvertek hogy itt csövezzenek egy jó ideig.
2012. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!