Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Alsóörs-milyen a város? Kb....

Alsóörs-milyen a város? Kb. olyan mint zamardi, siofok, stb? Wagy falusi feeling?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nyugodtabb, mint siófok. de a strand nagyon jó
2009. júl. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Falusias feeling, hiszen cak 1300 lakosa van . :) Szép falu, szép stranddal. :)
2009. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
bocsi: csak 1300 lakosa van :)
2009. júl. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kellemes nyugodt. Azt nem tudom a hegytetőn működik e még a dunaújvárosi-várpalotai gyerektábor, ill. a vasműs gyerektábor. De ott mellette az erdőben volt régen egy kilátó is, na oda mindenképpen érdemes felmenni
2009. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyon király kis környék és csendes
2009. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kicsit falusias tehát ha bulizni szeretnél vagy ismerkedni nem feltétlen a legjobb hely. De nagyon jó a dexion discó oda el kell menni. Egyébként szép hely.
2009. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régen nyaraltam ott párszor, azóta elszoktam onnét. Nem tetszik, hogy olyan menő, puccos hellyé változott, elvesztette a régi varázsát, mintha elbitorolná azt a szerepet, amit Almádinak vagy mondjuk Kenesének kellene betöltenie. Nem hiteles, önazonos ez a felhajtás egy aprócska településhez képest. A tőle keletebbre eső balatonparti településekhez képest semmi extra nincs benne, csak van ott egy híres diszkó, meg a motoros rockerek járnak oda nyár elején, ez az imidzs sem tetszik benne. Állítólag az egyik legjobb strandja van a Balatonon, de a panoráma nem túl érdekes azon a partvidéken, csak a Tihanyi-félsziget látványa dobja fel egy kicsit.
2015. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!