Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik az a vidéki nagyváros...

Melyik az a vidéki nagyváros ahol érdemes lenne letelepedni, ahol munka is akadna meg a házárak sem olyan iszonyú magasak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát a munkahelyek böségével nö az ingatlanok ára is.

Székesfehérváron csak az nem dolgozik aki nem akar.

2009. júl. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi,mi most egy olyan "városba"lakunk ahol egy darab munkahely sincs innen el kell menekülni.Köszi a választ.
2009. júl. 20. 19:36
 3/17 anonim válasza:
Szolnok környéke, vagy Győr, Szombathely, igazából a keleti országrészen éhínség van egyedül Szolnok ahol munka is van. Szerintem a nyugati országrészben gondolkodjatok..
2009. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Én azt mondom, aki akar az talál munkahelyet és dolgozik, kérdés, hogy megfizetik-e az embert.
2009. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De itt ahol mi élünk nincs munkahely,a férjemnek ki kell járnia külföldre dolgozni.Ha el tudnánk menni innen egy olyan városba ahol mindketten tudnánk dolgozni akkor itthon maradhatna mert van egy kisfiunk is.Mi Pécsre szeretnénk menni,nem tudom ott milyen.
2009. júl. 20. 19:57
 6/17 anonim válasza:
Jelenleg hol éltek azt elárulod?
2009. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mi Békés megyében egy kis szutyok faluban,igaz hogy várossá avatták egy pár éve de iszonyatosak az emberek szőrnyű itt minden.Sokszor úgy érzem hogy nincs miért felkelnem reggel.
2009. júl. 21. 10:23
 8/17 anonim válasza:
Békésben nagy a munkanélküliség hallottam, miért nem mentek akkor Szeged környékére...Az közelebb van, mint Pécs.
2009. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Bp. Környékét ajánlanám: Cegléd; Érd; Hatvan; Gödöllő; vagy én szívesen élnék pld. Esztergomban.
2009. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Én veszprém megyei vagyok, és szerintem Veszprém nem rossz hely lakás+munka szempontjából. Bár az olcsóbb ingatlanok inkább panellakások- de a semminél jobb.

Vagy jó még Székesfehérvár is, illetve Győr. (de ott talán kicsit drágábbak a lakások)

2009. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!