Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen Csepel közbiztonsága?...

Milyen Csepel közbiztonsága? Veszélyes környék? Főleg Észak Csepel érdekel.

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Csepeli vagyok és szerintem a "béke szigete." 20 éve élek itt és semmi atrocitás nem ért.
2012. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En 26 evig laktam ott , ott nottem fel, semmi problema nem volt soha. En a belvarosban pl sokkal kevesbe ereztem magam biztonsagban mint Csepelen.
2012. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én most költöztem vissza Csepelre,mert szerintem az egyik legjobb kerület.
2012. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi két éve költöztünk oda. Előtte azt mondtuk, bárhová, csak Csepelre nem. Most azt, sehová, csak Csepelre.
2012. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Budapest egyik legbiztonságosabb részei közt van a dakoták is inkább a déli részen akcióznak többet.
2012. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Itt születtem 40 éve, és semmi bajom nem volt. Nem kell kocsmákba járni este és akkor nincs gond. 20 éve még sok "gengszter" volt, de "kihaltak" szerencsére. Most csak a fiatal tizen huszonéves átlagfiatalok vagánykodnak, de azok mindenhol. Ezek a mai fiatalok nagyon el vannak szállva maguktól. Nagyon rossz a neveltetésük és értékrendjük.
2012. aug. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

előző válaszoló.

És a szülők hibája hogy olyan lett a gyereke.Meg a népé.

Meg a médiáé ...

A gyerek otthonról viszi a viselkedést legtöbbször és sok magyar bizony bunkó...

Ők meg azt mondják hogy normális akik bunkó....

2012. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem nincs semmi bajom vele ide születtem.2010 nyarán vertek meg előszőr engem utána 2011 és 2012-ben is,ezeket leszámítva nagyon jó.Észak Csepelen nincs semmi csak egy benzinkut meg egy irodaház,Az északi résznek a "déli" ahol a hév gyorsul fel nem ajánlatos éjszaka.
2014. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!