Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Siófokon kívül a többi déli...

Siófokon kívül a többi déli parti település milyen? Nem túl kihalt?

Figyelt kérdés

Zamárdi, Balatonszemes környéke

fürdésen vannak ott is szórakozóhelyek látnivalók, programok?



2012. júl. 29. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, pl. Zamárdi is pörgős. Balatonszemes már kevésbé.

Persze egyik sem ér fel Siófokkal, a "Balaton fővárosával", de azért nem rossz helyek.

2012. júl. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szőrös Kacsa válasza:

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de régen (90-95) még jó volt a balcsi. Ma már nem vágyom oda, mert elrontották az irreális magas árakkal, azzal, hogy a legtöbb része igénytelen 2012-ben! Siófok fel van kapva viszonylag kultúrált, de ennyi!


Én szivesebben megyek Hajdúszoboszlóra, Zalakarosra, Egerbe, stb...

2012. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dev dam ***** válasza:
Nemrég jöttem meg siófokról.jó volt.
2012. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lellét, Boglárt, Tihanyt nem mondanám igénytelennek... És Van aki Siófoknál megáll, az se tudja mi van utána. Tény hogy Siófok a légpörgősebb, de amíg Lellén esténként alig találni a jobb éttermekben szabad helyet, addig nem mondanám kihaltnak.
2012. júl. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2. akkor lassan itt az ideje lenézni a Balcsira, mert el vagy kicsit tévedve. A kevésbé népszerű helyeken van olcsó szállás, az éttermek, kisboltok kulturált árban mennek. Persze Siófokon vannak drága dolgok, de nem csak Siófokból áll ki a Balaton.
2012. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Boglár, Lelle, Sóstó és Fonyód még oké.


Néptelen az időjárás miatt, s sokan szegények.

2014. nov. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!