Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Volt már valaki Hajdúszoboszló...

Volt már valaki Hajdúszoboszlón? Megéri elmenni nyaralni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz strandolni és birod a sok embert akkor igen.
2012. júl. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Én inkább csak 1-2 napra ajánlom. Ott igazából csak fürödni lehet, abba meg azért bele lehet unni egy hét alatt. Mi tavasszal vagy ősszel szoktunk menni hosszúhétvégére a barátommal, 2-3 nap bőven elég belőle.
2012. júl. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 naviki válasza:
0%
Mi tavaly voltunk 1 hétre, de megbántuk. 2-3 napra ajánlom én is max. És tényleg sok-sok emberre számíts, nemcsak az utcákon, hanem a fürdőben is. Pokol volt akkor amikor pl. eső előtt voltunk, és mindenki a fedett fürdőbe akart bejutni. A panoráma wellness apartman hotel-t nem ajánlom, ha viszont mégis emellett döntöttél, csak szállást kérj, az étkezést oldjátok meg valamelyik étterembe, abból bőven van! :-) Ha kérdésed van, nyugodtan írj! További kellemes napot!
2012. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Mi augusztusban megyünk 1 hétre Hajdúszoboszlóra, de Korfura szoktunk járni, és azt számolgattam, ha minden nap bemegyünk a fürdőbe meg jól érezzük magunkat...kirándulgatunk, Nyíregyháza ( állatkert)...stb....kb. annyira jön ki, mintha megint lemennénk Korfura.

Ott 60,000Ft 1 hétre a szállás főszezonban, tengerparttól 70 m-re van az apartmanház...!

Mindegy kipróbáljuk...hátha a végén még jó lesz!!:-)

2012. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Én ajánlani tudom Hajdúszoboszlót, mert Európa legnagyobb fürdőkomplexumát legalább egyszer az életben érdemes megnézni. Maga a város is hangulatos, és nagyon közel van Debrecen, pontosan 20 km, ahol van nagyon szép állatkert, rengeteg látnivaló, csónakázótó is van a Nagyerdőn és ahogyan már egy másik hozzászóló is írta, Nyíregyháza is közel van, ahol szuper az állatpark.. Másrészt olcsóbbak az árak, mint pl. Zalakaroson, vagy Kehidakustányban.
2012. júl. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
énis voltam,szerintem tök jó:D
2012. júl. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
én még jópár évvel ezelőtt voltam. tényleg baromi nagy tömeg van mindenhol, de a fürdő szerintem jó, mert tényleg van minden és emlékeim szerint jó nagy, és maga a város is hangulatos:)
2012. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Én is csak ajánlani tudom, nagyon jó hely, én debreceni vagyok, de ha strandra megyek akkor mindig Szoboszlóra megyek, ott van a csúszdapark is mellette az egy külön élmény, nagyon jó és az is igaz ha megunnátok a strandot át lehet jönni Debrecenbe, nincs messze, este Debrecenbe a főtéren koncertek szoktak lenni, a nagyerdőn a békás tónál is szokott néha lenni, az is nagyon hangulatos hely,vagy csak egy séta a nagyerdőn is jó, gyerekeknek ott van a jubileumi játszótér, nagyon szokták szeretni, mellette rögtön az állatkert, szóval sok minden, egy szóval szerintem megéri.: )
2012. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Hortobágyra is elmehetsz.
2012. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha szeret hering ként a vízben lubickolni és egy árva magyar szót sem akarsz hallani, akkor igen. De ugyan az a gyógyvíz van Debrecenben is csak az előbbiek nélkül. Vagy Füzesgyarmaton is! Nekem itt van a szomszédban, de Én az előbb említett helyekre járok. A zsúfoltság miatt.
2012. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!