Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Olcsó apartman Balatonon...

Olcsó apartman Balatonon (északi part)?

Figyelt kérdés
négyen szeretnék elutazni augusztusban, egy olcsó apartmanba, ahol esetleg medence is van. tudnátok iyleneket ajánlani?

2012. jún. 27. 16:48
 1/2 anonim válasza:
Olcsó apartman az északi parton? Nos én itt élek, de nem nagyon tudok medencés apartmanokról.
2012. jún. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző vagyok. Főleg hogyha azért jönnek le az emberek ide hogy a Balatonban fürödhessenek, így medence is elég kevéske van. Én inkább kényelmes Panziót ajánlanék. Ugyanis, ha lejöttök ide, akkor nem hinném hogy sok időt töltenétek ott. Mondjuk az északi parton a Kék Öböl panzió kifejezetten jó, és hangulatos is meg szépek a szobák. Ráadásul nem is drága. Nincs messze a strand sem. Mellette van egy étterem, ami szintén hangulatosan fest. De ha kell írj privátban és tudok ajánlani talán még egy-két helyet.
2012. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!