Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Akik valamilyen okból kifolyól...

Akik valamilyen okból kifolyólag nem fürdőzhetnek a nyáron kedvükre, azok hogy viselik ezt a dolgot? Milyen egyéb időtöltést találtok ki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocsánat, ha nem a legjobb kategóriába tettem a kérdést.

Az a helyzet, hogy iskolás koromban mikor uszodába jártunk, húgyúti fertőzést kaptam, amivel több hónapon át kínlódtam. Később eljártunk Balatonra fürdőzni, azonban a fürdőruha nem száradhatott meg rajtam, mert fenn állt ismét a fertőzés veszélye (persze nemcsak azért, mert megszáradt a fürdőruha rajtam, hanem a Balaton sem a legtisztább fürdőző). Szóval elég kellemetlen volt ez a helyzet is. Ettől eltekintve szeretnék strandolni, de félek a következményektől, hogy ismét csak a fertőzés lenne belőle. Így inkább nemet mondok a fürdőzésre. Aki hasonló cipőben jár(t) megosztaná velem, hogy milyen egyéb időtöltést talál ki? Ami mondjuk nyáron aktuális.

Csak normális válaszokat szeretnék! Köszönöm!



2012. jún. 23. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hegymászás, túrázás.
2012. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy: fürdőzés otthoni medencében, esetleg a kád átúszása hosszában. :)

A viccet félretéve: napozás, ha pedig nagyon meleged lenne, egy kis csapvízzel lelocsolod magad. Zuhanyzó vagy csap szokott lenni a strandokon.

2012. jún. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menj el túrázni. Én nem vagyok egy nagy fürdőzős típus, de mégis minden nyáron minden nap eltudom ütni az időt. Bicajtúra, kemping és kirándulás a hegyekben. Fesztiválozás (esetleg ha van rá pénzed) :)
2012. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!