Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Délegyházi tavaknál volt már...

Délegyházi tavaknál volt már valaki? melyik része a szabadstrand? ( a nem nudista) milyen mély a víz? Vagy esetleg tudtok jobbat budapeströl indulva 30-40 km körzetben?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 12:42
 1/1 anonim válasza:
Igen, voltam. Éppen tegnap voltam az egyiknél naphalat fogni. A partja sóder, eléggé töri a lábat. Nagyon mély. 3 méterre a parttól már nem ér le a lábad. Azt nem tudom, hogy melyik nudista, de ennél is láttam nusizós csókákat, pedig ez biztos nem az. Ez az úgynevezett Kettes-tó, ami még nincs semmilyen besorolás alatt (nem horgászvíz). Szabadon lehet ott bármit csinálni. Jó időben tele van emberekkel. A délegyházi és dunavarsányi határon van.
2012. jún. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!