Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen olcsóbb Balaton környék...

Milyen olcsóbb Balaton környéki szállodák, apartmanok vannak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szeretnénk lemenni, úgy kb július elején. Balatonlellére gondoltunk főleg, de nem zártunk még ki más lehetőséget sem. Találtunk eddig egy szállodát, ahol viszont egy éjszaka 8000/fő. Kicsit olcsóbbra gondoltunk és olyan 3-4 napot maradnánk.


Milyen tapasztalataitok vannak a balatoni szállodákkal, apartmanokkal kapcsolatban?


2012. jún. 10. 21:03
 1/4 anonim válasza:
Lellén rengeteg a cigány, viszont jó szórakozóhelyek vannak, ha szeretitek a székelyindiánokat, akkor a bulira sem lesz panaszotok.
2012. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Németh Barna válasza:

Szia! Én tudok neked ajánlani egyet! Apartman lenne a szállás típusa. Mikor lenne esedékes? Egyébként 800 méterre van a parttól, közelebb van bolt és étterem is. 4+1 főre van az apartman, tehát 4 rendes és 1 pótágyra van lehetőség.

Árak: 3000/fő/éj (főszezonban (július 1- augusztus 20) hozzájönne +430 Ft adó/fő/éj)

Itt van egy youtube-video a ház külsejéről, a belsejéről egyelőre csak képeket tudok mutatni kérésre. Minden egyéb információt megtalálsz a [link] oldalon.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=1qfiSNOtaBk

Email cím: nemethhaz@gmail.com

Skype: barnaby11

Telefon: 06 30 256 75 72

Kérlek e-mailben válaszolj, ha lehetséges!

Üdvözlettel, Németh Barnabás

2012. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Panziók vannak (az északi oldalon) 3-4000 Ft/fő/éjszaka
2012. jún. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem fiataloknak Siofokra éremes menni.Na és ez a szállás tényleg szép,és a szobák is szépek.Én voltam ebben a szállodában tavaly,idén is ide megyunk és a part is csak pár méter és az Aranyparton találhato.

[link]

2012. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!