Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ki megy idén Balatonra nyaraln...

Ki megy idén Balatonra nyaralni és hova?

Figyelt kérdés

Hova,hány napra és milyen programokra?

Kort és nemet is kérek :)



2012. máj. 30. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Siófok 1 hét.
2012. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Balatonberény, sok hétvége, egy hét, 30 éves.

Sátorozunk, napozunk, punnyadunk, borozunk.

2012. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jól hangzanak én kétszer megyek egyszer párommal másodszor meg családdal. két hét külön :)
2012. máj. 31. 15:53
 4/7 anonim válasza:
100%

Július 4. irány Balatonalmádi ! (8 napos tábor)

Július 20. irány Balatonfüred ! (10 napos családi nyaralás)

:)

2012. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Davidnyer válasza:
Június 6. Eger Greenpark Wellness Vendégház az a tuti hely!
2012. jún. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
De az a dátum már volt ! :D
2012. jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én is megyek a Balatonra, illetve csak lélekben:D Itthon a lakásban fogom elképzelni a balatont:D Legalább így ingyen van :D:D Egyébként menék szívesen még életemben em voltam nyaralni soha sehol még iskolai táborokba sem mivel olyan iskolákba jártam ahol csak moziban voltunk kiránduláson sehol máshol... ÉS a szüleimnek semmi pénzük nincs, aztán az idén nyáron megint itthon a lakásban fogok punnyadni, mivel a az apám még egy 3 ezer forintot se ad hogy vonattal elmehssek valahova, más rokonom se ad, diákmunkák pedig állandóan betelnek. Szerintem az igazságtalan hogy másoknak jut nyaralásra pénzük, akik pédig éjjel nappal dogoznak havi 30 ezer forint ért az meg ne kapcsolodjon ki? EZ igazságtalan MINDEN EMBERNEK KELL KIKAPCSOLÓDÁS NEM CSAK A "GAZDAGOKNAK".
2012. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!