Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha van olyan, hogy bikiniszezo...

Ha van olyan, hogy bikiniszezon, miért nincs fürdőgatyaszezon is?

Figyelt kérdés
Mentálisan a csajok mindenben leköröznek minket nagy átlagban?

2012. máj. 12. 10:50
 1/3 anonim válasza:

Azt hiszem azért, mert ez egykis utalás arra, hogy ilyenkor a lányok a látni valók. Persze a hapsik is. De ha becsajozik, akkor van mellette egy bikinis lány biztos hogy igen lekörözi a csodálok számát tekintve.

A nők is szeretnek "nézelődni" de azt hiszem ők sokkal diszkrétebbek ebben a tekintetben.

2012. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mert egy férfi sem kezd el azért fogyózni, hogy jól mutasson fürdőgatyában. bezzeg a lányok :P
2012. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el a reklámszempontokon, és megérted. Mutatós autóra is főleg hiányos öltözetű, még mutatósabb lányokat ültetnek, pedig az autót akarják eladni.

Ebben én nem tudom lekörözve érezni magamat. Ellenkezőleg, én nézhetem a jobbnál jobb csajokat (ilyen a férfiagy), míg a lányok nézhetik önmaguk riválisait. Én járok jobban.

2012. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!