Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Aki tud lehetőséget megköszönn...

Aki tud lehetőséget megköszönném? Nyíregyháza - Sóstógyógyfürdő, Szódaház u.4-6.

Figyelt kérdés
Segítségeteket kérném, Unokám ide szeretne elmenni a táborba, de egyedül nem mer még. (én nem lennék vele, csak tudja hogy közelben vagyok) Szállás lehetőséget keresek a tábor közelében, ami még elfogadható áron van, nem baj a étkezési lehetőség nincs. Aki tud segítsen, mert az interneten, minden van csak nekem elég lenne egy sima szállási lehetőség is, nem muszáj szállodai. Nyíregyháza - Sóstógyógyfürdő, Szódaház u.4-6.
2012. márc. 10. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szias,

szóval a Kis Vakondba menne. Szerintem kérdezd meg Vasváryékat, ők a táborszervezők, biztosan tudnak megoldást:) Az én lányom és a barátnője most megy másodszor, és már a jövő nyárra is bérelt helye van. Hidd el jól fogja magát érezni, és eszébe sem fogsz jutni, annyira el lesz foglalva. Szerintem mint szülő és mint tanár is mondom, az ország egyik legjobb tábora:) Ha van kérdésed, írj privit:)

2012. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!