Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová menjünk a családdal...

Hová menjünk a családdal nyaralni, belföldön?

Figyelt kérdés
Mindenképpen valami élményfürdős helyre szeretnénk, 3 gyerekkel.Olyan helyeket ajánljatok, ahol már voltatok, és meg voltatok elégedve. Tavaly Zalakaroson voltunk,és az nagyon tetszett.
2009. jún. 4. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyertek vissza Karosba! :)
2009. jún. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én hajdúszoboszlót tudom ajánlani, nagyon jó hely, és az árak is elfogadhatóak, voltunk már ott és az hogy most nyáron 10.éve megyünk sztem mutatja hogy meg vagyunk elégedve vele:D www.hungarospa-rt.hu itt szét tudsz nézni...
2009. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Eger és környéke????
2010. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont Eger és környékére mentünk, de igazából nem nyerte el a tetszésünket. Az idén megint gondolkodóban vagyunk. Nem szeretnénk úgy járni, mint Egerben. Neten lefoglaltunk szállást, de az olyan putri hely volt, hogy azonnal ott hagytuk. Szerencsénkre találtunk egy nagyon szép hotelt, nem is túl drágán.
2010. máj. 14. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!