Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szegeden ajánlanátok jó éttermet?

Szegeden ajánlanátok jó éttermet?

Figyelt kérdés
Még sosem jártam ott, így semennyire nem vagyok ismerős. Olyan étteremre gondolok, ahol jó az ételek minősége és megfizethető áron ajánlják mindezt (nem arról van szó, hogy olcsó legyen, mert akkor nem étterembe akarnék menni, csak inkább racionális árakat keresek).
2011. dec. 30. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egy luxusétterem, de nagyon színvonalas, hangulatos, és eszméletlen finom kajákat csinálnak: Alabárdos étterem. (A Dómtól balra menj egyenesen azon az utcán, megtalálod). De nem rossz még a Brnoi étterem sem, ez pedig a fent említettel párhuzamos utcában van, ahol az 1-es villamos vonala van.
2011. dec. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Visszaolvasva rájöttem, hogy rosszul lehet érteni: azt, hogy nem luxusétterem, azt a Costes-félékkel összehasonlítva értem, azért egy kétszemélyes vacsora mindennel majd egy 10-esben jött ki, úgyhogy évente egyszer jutunk el mi is:/
2011. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

John Bull Pub. Nagyon hangulatos hely és az étel is finom, de nem árt asztalt foglalni, mert este már általában tele van.

Az Oroszlán utcában van, a Kárász utcához közel

2011. dec. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Végül csak pizzát rendeltünk, de ha legközelebb Szegeden járok, mindenképpen megfogadom a tanácsokat.

A John Bull Pubot séta közben láttuk kívülről, hangulatos helynek tűnt :)

2012. jan. 2. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!