Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol találok Győrben vagy...

Hol találok Győrben vagy környékén romos, elhagyott épületet?

Figyelt kérdés
Sötét, komor hangulatú romos épületet keresek, klipforgatási célból.
2011. nov. 27. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Árkád mögött Duna-part fele volt egy épület, amiben be lehetett mászni, nemtom már lebontották-e, rég jártam arra. A plázánál a régi orosz laktanyában volt egy hasznosítatlan háztömb, de lehet azt is már rendbetették. Régen rengeteg volt, mostanra egy csomót vagy lebontottak vagy hasznosítottak. Az Interspar melletti területen (Vágóhíd u, fele) szerintem még találsz félig lebontott vagy elhagyott épületet. Ha bevállalsz mászást is, akkor a régi vagongyár területén, Gyárvárosban a Puskás Tivadar utca legvégén szerintem még mindig pusztul egy kisebb gyártelep, mi gimisként még bemásztunk anno, elég zord volt. A vidéki buszállomás mellett is van egy "szellemház", de oda napközben nehéz bejutni, talán valamilyen szekuriti is őrzi. Régen a Leyer házak helyén is jó kis szellemváros volt, de most minden ki van csinosítva. Egyre unalmasabb Győr. :D A Pápai úton a régi sertéstelep épületei is szerintem üresen állnak, a Marcal-tótól kifele a Tesco fele. Régen számtalan ilyen volt, haverokkal jártuk őket, régi szép idők, most meg Lidl meg kitudja mi van a helyükön.
2011. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hátha segít: [link]
2012. aug. 13. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!