Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Retúr jegyet vásároltam. Az...

Lujza1819 kérdése:

Retúr jegyet vásároltam. Az úticélomhoz odafele vonattal mentem, hazafele egy ismerős elhozott kocsival, így nem használtam ki a "vissza" jegyem. Vajon vissza lehet igényelni az árát?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

a jegy érvénytartamán belül kezelési költség levonásával IGEN

régen csak ott lehetett ezt megtenni ( mármint a visszavételt) ahol a jegyet vetted, de most már bármelyik máv pénztárban-asszem

2011. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi!! :)
2011. nov. 23. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ööö, nem bármelyikben. Én legalábbis is jártam így pár hónapja, és UTÁNA vissza akartam váltani. Azt mondták, nem lehet, csak ott lehetett volna, ahol fel kellett volna szállnom. De kérdezd meg inkább, bármelyik jegypénztárban megmondják.
2011. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én kb fél éve váltottam vissza, és nem ott ahol vettem. a visszafelé dijat adták oda, 10% megy le azt hiszem belőle.
2011. nov. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!