Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Sármellék környezetében...

Sármellék környezetében milyen látványosságok vannak?

Figyelt kérdés
Érdemes nyaralni azon a környéken?
2009. ápr. 29. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
én itt élek sármelléken. mire vagy kiváncsi? csak aármelléker vagy a környékére?mert önmagában sármelléken látványosság nem sok van.
2009. ápr. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
uhh ujra én vagyok. most olvasom,hoyg nyaralás miatt kérdezed. honnan jönnél? mert pihizni azt lehet itt,nyugi van.közel héviz,kesztheyl, ott meg már vannak látványosságok, mindkét helyen,szerintem érdemes,én szeretek itt lakni.
2009. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sármellékhez közel a balcsi, már csak azért is megéri ott nyaralni.
2009. ápr. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ott van a Kis-Balaton, van ott egy repülőtér és ott forgatták Fekete István Tüskevár című regényének filmváltozatát Bánhidi László( Matula bácsi ) főszereplésével.

-illéspityu-

2009. ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Fehérváriak vagyunk, és ezen a vidéken nem jártunk még.Utánna néztem a neten, de a Kis Balatoni NP-ról azt olvastam, hogy csak engedéllyel látogatható.

Kár mert szívessen megnéznénk a családdal...

2009. máj. 3. 16:46
 6/7 anonim ***** válasza:
mi az az Np?
2009. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemzeti Park
2009. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!