Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Rám-szakadékról infót?

Rám-szakadékról infót?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni, barátaimmal szeretnénk túrázni, bár voltam már Rám-szakadéknál úgy kb. 8 éve, de fogalmam sincs az útról, vezető nélkül mi merre hány méter. Valami infó kéne, h lentről induljunk felfelé v fordítva és, hogy mennyi idő kb. bejárni oda vissza?
2011. júl. 24. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt énis megtaláltam, de gondoltam hallok valami szeméyles tapasztalatot, és itt nem találom sehol azt h it tkell vmiért fizetni, vagy ez ingyenes?
2011. júl. 24. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ingyenes.Bejárni oda vissza dúrván 2 és fél-3 óra de ez attól függ,hogy milyen tempóban mentek.
2011. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem árt a pótcipő... Én vittem és megköszöntem magamnak.

Meg valami olyan cucc amiben könnyen manőverezel, mert néha egy korlátban kapaszkodva a patak mellett egy sziklapárkányon kell menni.

De nem vészes, mondjuk én is már vagy két éve voltam, de akkor voltak ott egész fiatal gyerekek és jól bírták.

Ja, ha azóta változott ott valami akkor bocs a téves infóért. :))

2011. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!