Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Lesz igén még r***dt meleg az...

Lesz igén még r***dt meleg az idő?

Figyelt kérdés

Most örülök nagyon, borult az idő, 20 fok van nagyjából.

Lesz még idén ilyen 30-35 fok? :(


2011. júl. 21. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Hát ezt így nem lehet megjósolni, de általában augusztus is elég meleg szokott lenni, úgyhogy biztos lesz még 33-34 fok. Sajnos nincs még vége a nyárnak attól, hogy most lehűlt a levegő.
2011. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Pont ma olvastam, hogy kánikula már nem várható. Meleg lesz, de normális.


Igaz, nem tudom ki jósolta, mert sokszor még a másnapi időjárást sem tudják eltalálni...


Ha megvan a cikk, csatolom!

2011. júl. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

MEGVAAAN! :)


[link]

2011. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tegnap mondták a híradóban, hogy lesz még meleg, de ekkora tartós hűség az nem! Próféta szóljon belőlük, én már azt hittem, elpusztulok! Itt a Dél-Alföldön közel három hétig tartott a rekkenő hőség, minden átmeneti enyhülés elkerült bennünket, nekem szó szerint megváltás volt a tegnap érkezett hideg levegő. Most "lubickolok" a 18-19 fokos hűs szélben, már sikerült a lakást is visszahűtenem. :) Újra élek! :)))
2011. júl. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!