Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit teszel, ha nem azt a...

Kovács János Balázs kérdése:

Mit teszel, ha nem azt a szállást kapod a Balatonnál, mint amit a képek alapján lefoglaltál?

Figyelt kérdés
Két hete jártam, így. Kiderült, hogy a Tisza tónál lévő apartmanja képeit tette fel a Balatonihoz. :)))
2011. júl. 18. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most már semmit. Akkor kellett volna panasszal élned először az illető felé akitől kivettétek az apartmant és nem elfogadni, belakni és lenyaralni a megbeszélt időt.
2011. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van. A helyszínen, érkezéskor kellett volna reklamálni, hogy nem ezt a szállást hirdette, te pedig ragaszkodsz ahhoz a minőséghez, amit a neten publikált. Ha olyan felszereltségű (nyilván nem a falak vagy a szőnyeg színe a döntő) apartmanja nincs, amit ígért, akkor arányos árleszállítást kell kérni. Ha ódzkodik, fel lehet vetni, hogy elmentetted az oldalt és panaszt teszel az Önkormányzatnál, Fogyasztóvédelemnél vagy akár megtévesztésért, csalásért rendőrségre mész.

Ennyire rossz volt a hely? Akkor miért maradtatok ott?

2011. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát fele olyan színvonal sem volt mint amit láttunk. Bár így is jó volt a nyaralás.

Néhány perces eszmecsere után teljes ellátást ajánlott fel, mert árat csökkenteni nem volt hajlandó.

Végül is ez is valami.

Csak sok volt a pók meg a szúnyog.

2011. júl. 18. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Akkor végül is megegyeztetek, mindenki megnyugodhat. Ha amúgy jó volt a nyaralás (szúnyog és pók sajnos mindenhol sok van), akkor felejtsd el a kellemetlenséget!

Mi a horvát tengerparton kaptunk egyszer a tengerre néző, erkélyes szoba helyett egy tengerfelőli, de alagsori(!) szobát, ahol a mennyezet alatti ablakot csak távnyitóval (mint az iskolai tornatermekben) lehetett kinyitni, így aztán semmilyen kilátásunk nem volt, nemhogy erkély... Hozzáteszem, szakmabeli vagyok - mint utóbb kiderült, ezért mertek pont minket betenni egy ilyen szolgálati szobába, tudták, hogy egy szakmabeli "alkuképesebb". Meg is állapodtunk egy 70%-os árengedményben plusz a félpanzió helyett teljes ellátásban. Végül is úgyis csak aludni mentünk a szobába, nem dőlt össze a világ, még jól is jártunk. Persze nem vágyom megint ilyen nyaralásra, de akkor elfogadtam és kész :=).

2011. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!