Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szegeden milyen programokat...

Szegeden milyen programokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Augusztusban megyünk le, csak lányok. Jó lenne strandolni, bulizni stb..Leginkább az ottaniakat kérdezném, hogy milyen programokat tudnának ajánlani? Az tüzijátékra biztosan megyünk 20. an ez az egy fix:D még az érdekelne hogy milyen strandok vannak Szegeden?


köszi a választ:)


2011. júl. 14. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ingyenes szabad strand a Tisza partján (homokos), ott tudtok napozni, fürdeni, amúgy a Belvárosi híd alatt van. Úgyszint a híd lábánál van a Napfényfürdő Aquapolis, tavaly lett kész, kicsit drága a belépő, neten nézzétek meg, és döntsétek el, hogy megéri-e nektek. Egyébként Újszegeden ott van a Sportcsarnok is, ott is tudtok strandolni. A belvárosban ot van a Dugonics tér, Kárász utca, Dóm, Móra Ferenc Múzeum (az is a híd lábánál). Vásárolni/ shopingolni/ nézelődni a Plázában vagy a Napfényparkban tudtok. Mozi van a belvárosban, illetve a plázában egy Cinema city, ahol 3D-s filmeket is vetítenek. Szórakozóhely van temérdek, de csak akkor menjetek, ha betöltöttétek a 18-at. Singsing, JATE, SZOTE, Retro Club a legfelkapottabb helyek, de vannak kellemes pubok, kávézók is. Remélem, hogy kielégítőválaszt tudtam adni a kérdésedre. Jó szórakozást! :)
2011. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A zsinagógát kihagytam... ha esetleg ilyen helyeket is meg akartok nézni, ezt se hagyjátok ki!
2011. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:) igen mind 18 év felettiek vagyunk.

a Napfényfürdő Aquapolis-t én is néztem de kissé drágáltuk.. a Sportcsarnokban gondolom csak fedett medence van..vagy van kültéri strandja is? én már régebben voltam szegeden pár éve amikor még nem volt meg Napfényfürdő, csak egy sima strand ott a híd lábánál..partfüdő volt talán a neve:D akkor ez msot egyesült a Napfényfürdővel vagy még továbbra is különálló?


köszönöm a választ:)))

2011. júl. 14. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet külön jegyet is venni.. hát a partfürdő az megszűnt, viszont a SZUE részlegbe lehet külön belépőt venni. Ja, és a Sportcsarnokban van fedetlen medence is! :)
2011. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, nagyon sokat segítettél:)
2011. júl. 22. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!