Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen a berekfürdői strand?...

Milyen a berekfürdői strand? Vagy valami más ötletet szivesen fogadnék.

Figyelt kérdés

Kérésem lenne, hogy ne helyezzék át a kérdésem, mert reggel már feltettem egyszer ue.-t a kérdést a szórakozás kategóriába, de ott még most sem kaptam egy választ sem.

Köszi.

Mennyi kb egy beugró?

Vagy ha valakinek van valami jó tippe, hogy hova lehetne még menni strandra erre kelet Mo. fele, az írjon légyszi, mert nem tudok dönteni.

Ja Szoboszlót hagyjuk, úgy ismerem már mint a tenyerem


2011. júl. 8. 13:37
 1/3 anonim válasza:

Szia!


A környéken lakom (Kunhegyes), és a berekfürdői strand jó, szerintem a felnőtt beugró 1000 ft, a gyerek meg 600. De lehet, hogy tévedek, utoljára kb 4 éve voltam ott :)

A helyedben kipróbálnám a kisújszállási fürdőt, az is nagyon jó, télen lett felújítva. Ha egy kicsit szabadabb fürdőzésre vágysz, Abádszalók is remek hely, csak drága nagyon (nem a belépőt tekintve). A kunhegyesi strand se rossz, csak kicsi a mérete. Sajnos árakat nem tudok írni sehonnan sem - pontosabban a kunhegyesi strand belépője az biztos, hogy felnőtt 1000 gyerek 600. A szalóki is valahol e körül mozog.

2011. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gyula
2011. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem jó:D Kisujjszállási strandot nem ajánlanám,még mindig/megint valami felújítás van..
2011. aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!