Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit csináljak az úton, hogy...

Mit csináljak az úton, hogy ne unatkozzak? 14/L

Figyelt kérdés

szombathelyről megyünk valahova velencei-tó környékére, és nem lesz olyan rövid az út. nem tudom mit csináljak közben, olvasni nem tudok, mivel nem tudom elolvasni a betűket, úgy rezeg(vagy mit csinál) az autó :D a zenehallgatást is megunom egy idő után. ja és nem barátnőkkel megyek vagy ilyesmi, nincs korombeli az autóban, úgyhogy nem tudunk elbeszélgetni, vagy kártyázni, vagy hasonlók.


valami ötlet?jól jönne :)

köszi


2011. júl. 7. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nézd a tájat. Szép környék. Egyébként lehet beszélgetni a nem veled egykorúakkal is. Egyébként kikkel utazol?
2011. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
apukám, 2 éves húgom, meg apukám felesége(nem az anyukám). ők sem beszélgetnek egymással.
2011. júl. 7. 19:37
 3/12 A kérdező kommentje:
ja igen, meg a westie kutyánk :)
2011. júl. 7. 19:37
 4/12 anonim ***** válasza:
IFÁval mentek vagy miért? simán lehet olvasni autóban.
2011. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
apu autója ilyen terepjárósabb, és az jobban ráz
2011. júl. 7. 20:56
 6/12 anonim ***** válasza:

nehogy már azt a 200 kilométert, ami ha átlagosan mentek nincs 3 óra, ne bird ki.

azt meg kizárt dolognak tartom hogy ha mentek valahova senki se beszélget, lehet nincs annyi közös témátok de valami van.

dobd be a szunyát azán mikor ébresztenek ott is vagytok.

mi van mikor ketten megyünk apámmal, ő 47, én 17, tehát 30 év külömbség, de 1500 km-et lenyomtunk lazán, és nem volt unatkozás se semmi, a rádió szól, a tájat nézed, külföldön jobban a táblákat, az ut mentén álló egyedeket, szóval el lehet magad foglalni.

meg mikor egy hétig csak megyünk, az az igazi, át európán, viszont kamionba néha bedobon az alvást, mert azért nem a legjobb egy hétig rázkolódni:)

2011. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Foglalkozzál a 2 éves hugoddal.
2011. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
32%
Vakard és csikizd meg a pin@dat egy kicsit, ha unatkoznál! Ha nagyon hosszú lesz az út, akkor vigyél síkosítót!
2011. júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Generálj veszekedést, minnyá nem lesz uncsi.
2011. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

büszke lehetsz hogy 17évesen 47éves palid van,én nem hangoztatnám.apakomplexus nem para:D

annak se dugásra kellesz

2011. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!