Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy kéne elmenni a Balatonra?

Hogy kéne elmenni a Balatonra?

Figyelt kérdés

Mármint nem úgy hogy mivel, hanem hogy szálljunk meg stb. Részletezem:


Én és az egyik volt osztálytársam kitaláltuk, h most úgy is itt a nyári szünet, jó lenne lemenni a balcsira. Amúgy mindkettem 18 éves lányok vagyunk. Egyedól a szüleink nem hiszem, h elengednének, meg nem is szívesen mennék így, azért elég veszélyes ilyen messzire csak kettőknek elmenni. Viszont az én "legjobb bnőm" le se sz@r, csak akkor hív ki, ha el kell mennie a közeli pékségbe, és lusta 5 eprcet egyedül gyalogolni. Meguntam már, h mindig másra várok, h elhívjon vhova bulizni, inkább én lépek a dolgok elejébe. Van egy bátyám (20 éves). Talán ha ő és a bnője eljönne úgy elengednének, bár nem biztos, és az se lehet, h ők eljönnének.


De ha elmennnék, akkor hogy érdemes megszállni? Sátrazni, vagy vmi szállást nézni (bár lehet, h már nincs is, vagy csak drága) stb. Tudtok vmit erről mondani, h hogy megy ez?


2011. júl. 6. 01:27
 1/8 anonim válasza:
18 éves vagy, járj utána, érdeklődj. Le lehet szakadni a szülőkről, menjetek nyugodtan ketten. Így a szülők is felfogják, hogy FELNŐTTetek.
2011. júl. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem inkább csak nagykorúak vagyunk, nem felnőttek. Kb. kinézek vagy 15 évesnek kinézet alapján. Tényleg jó lenne 2-en menni, de úgy esélytelen, hogy elengednek, és vmilyen szinten igazuk is van. Vagyis azért bulizni is akarunk ott este, de egyedül 2 lány, elég merész:P
2011. júl. 6. 01:47
 3/8 anonim válasza:

Ja, értem. Szóval szerinted sem jó ötlet ketten menni, nem csak a szüleid szerint. Akkor meg kell fűznöd valahogy a bátyádékat. :)

Bocsi, hogy az előbb olyan nyers voltam...

2011. júl. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, majd megpróbálom rávenni:) De szerinted sátrazni érdemes, vagy esetleg vannak még ilyenkor szabad szállások így vízpart közelében?:) Nem nagyon értek ehhez, még sosem voltam így egyedül, tehát, hogy én intéztem volna a dolgokat.:)
2011. júl. 6. 01:54
 5/8 anonim válasza:

Hát, ha nem irtózol semmi csúszó-mászótól, akkor mehetsz sátrazni. De vannak még azért szállások is, habár a pénz sem utolsó szempont, hogy mennyit tudsz rákölteni.

De ha google-ba rákeresel, biztos találsz. Kérj egy pár helyről árajánlatot. Szoktak lenni ilyen faházak is, azok olcsóbbak. :)

2011. júl. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi, akkor szétnézek a neten:)
2011. júl. 6. 02:03
 7/8 anonim válasza:
Nincsmit, Jó nyaralást! :)
2011. júl. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszii:)
2011. júl. 6. 02:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!