Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Keszthelyi nyaralás?

Keszthelyi nyaralás?

Figyelt kérdés

[link]


Szerinted megéri ?? Igazából nem szeretnék túl sokat költeni a szállásra, mert az is elég sokba kerül míg eljutunk odáig.

3főnek kellene. 2felnőtt és egy 17éveslány :D


Valaki kitudná számolni a következőt ennek a linknek az alapján, mert én nem nagyon tudom értelmezni:


[link]


Mennyiből jönne ki ez a nyaralás ??

Autó hely nélkül, mivel vonattal mennénk.

2 felnőtt meg egy 17éves lány.


És lenne még egy kérdésem a Keszthelyi vasútállomásról könnyen megközelíthető ez a szállás??


Előre is köszönöm.


2011. jún. 30. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami az első linkben van, az nektek nem nagyon jó. Oda te viszed a lakókocsidat. Márpedig ha vonattal mentek, gondolom lakókocsitok sincs.
2011. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a telepített lakókocsi, az nem azt jelenti hogy ott van a kempingbe, és azt ugyanúgy kilehet bérelni ??
2011. jún. 30. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól gondolod, a telepített lakókocsi tényleg azt jelenti. De mivel csak 8 db van, lehet, hogy már nem lesz bennük hely a nyárra :( Meg kép nélkül elég nehéz megítélni, hogy megéri-e.


A sátorhelyet lehet, hogy meg kell tőlük kérdezni, de lehet, hogy a biciklis ár érvényes rátok is.

Ha egy sátorban lennétek, akkor egy sátorhely és három felnőttel kell számolni (úgy nézem csak 14 éves korig van gyerekár). Így 700+3*1350Ft lenne egy éjszaka, ami 4750.

2011. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!