Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Fővárosiak! Miket érdemes...

Fővárosiak! Miket érdemes meglátogatni Budapesten?

Figyelt kérdés
Milyen érdekességeket tartogat a főváros a vidéki diákoknak? Itt most nem a Parlamentre, a Nemzeti Múzeumra, stb gondolok, hanem pl a Terror Háza vagy vmi ilyen különlegesebb. De az is érdekelne, hogy melyik a kedvenc fürdőtök, plázátok, partyhelyetek ;)Összességében: mivel lehet eltölteni egy-egy délutánt?
2011. jún. 26. 14:48
 1/9 anonim válasza:

Westendet érdemes megnézni mert ellehet ott ütni az időt :D

De az Aréna Plázát is :D

Margit-szigeten is elég jó hely egy délutánhoz :D

Citadella is nagyon szép és a Városliget is :D

2011. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

úristen. az első biztos valami tini... plázába menni, mikor van egy halom jó dolog??? na neee!


a Terror háza tényleg nagyon érdekes, oda mindenképp menj el.

sétálj végig az Andrássy úton a Deáktól a Hősök teréig, jó hangulata van. menj fel a Citadellára, a Várba. ülj fel a 2-es villamosra, de a Borároson szállj le, mert onnantól gyatra környék, viszont a Jászaitól ha végigmész, az felér egy sightseeing tourral :)


menj ki a Kopaszi gátra, nagyon kellemes, sokkal tisztább és kevésbé zsúfoltabb mint az elcsépelt Margit sziget.


sétálj át a Gellért térről a Fővám térre a Szabadság hídon át, menj be a Vásárcsarnokba, egyél egy lángost :)


Bp nagyon jó hely! :)

2011. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Elöző válaszolónak üzenném, hogy a kérdés arról kérdez minket hogy a DIÁKOKNAK mi lenne jó. Nem hiszem hogy annyi tinédszert érdekelne a Terror Háza ,mert

1.Nem tudjuk hány évesek és tanultak e már róla.

2.Szerintem sokuk nem is értenék miről van is szó..

2011. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
+ a kérdésben szerepel,hogy: "plázátok,partyhelyetek ;)"
2011. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
magyar vagy? ilyet kérdezel,mitérdemes,mindent...
2011. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi válaszokat, én is válaszolnék :D 17 éves magyar lány vagyok, de vidéki. Az eddigi bp-i kirándulásaim során csak az ilyen elcsépelt helyeket láttam, mint a Parlament, múzeumok, Hősök tere, vár... most lehetőségem lesz azt megnézni amit én szeretnék, de mivel nem nagyon ismerem a várost,ezért kérdeztem... Amúgy köszönöm mindenkinek, az uccsó kivételével hasznos válaszokat kaptam ;)
2011. jún. 26. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is fiatal vagyok, de a Terror Háza kötelező darab mindenkinek! A legelső, amit meg kéne mutatni a Budapestre látogatóknak, legyen az magyar vagy turista. Mert igenis tudják meg...
2013. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Plázába ne menj, max. ha pisilni kell.
2013. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem a kedvenc fürdőm a Lukács, de oda meg pláne ne menj, hacsak nem akarsz öregekkel vízitornázni és vízsugárral masszíroztatni a fájós derekad.

Van valami aquapark itt Pesten, az inkább neked való (legalábbis én oda szoktam elküldeni azokat, akik betévednek a Lukácsba és hangoskodnak az élménymedencében).

2013. szept. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!