Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Esztergomba mivel érdemes menni?

Esztergomba mivel érdemes menni?

Figyelt kérdés
A párommal lemennénk egy napra a jövő héten Esztergomba, de nem tudjuk eldönteni, hogy melyikkel érdemesebb menni: busszal vagy vonattal. Pestről megyünk, és a bazilikát szeretnénk megnézni, meg átsétálni a hídon Párkányba stb.
2011. jún. 22. 05:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a vonat kényelmesebb, viszont iszonyú lassú, minden fánál megáll, ráadásul az általatok említett céloktól távolabb is van, mint a buszvégállomás.

A busz hamarabb ott van (már ha nincs dugó), közelebb van a Bazilikához és a hídhoz, ellenben kényelmetlen és ebben a hőségben agyvízforraló.

Ennél többet nem tudok segíteni, eldönteni Nektek kell :)

2011. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

Még annyi érdekelne akkor, hogy mennyivel többet kellene gyalogolni a vonattól, mint a busztól?

2011. jún. 22. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a távolságok megbecsülésében nem vagyok túl jó, de időben kb 15-20 perccel többet kell gyalogolni, ha a vasútállomásról mész.
2011. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt viszont nem írtam, hogy a vasútállomástól indul busz (helyijárat), amivel fel tudsz menni a Bazilikához. Kb. fél óránként jár hol a 6-os, hol az 1-es, mindegy, melyikkel mész. Jövő héten még jár... (aztán már nem sokáig...)
2011. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!