Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen látnivalók vannak...

Milyen látnivalók vannak Gyenesdiáson?

Figyelt kérdés
konkrétan nem múzeumokra templomokra gondolok hanem valami látványoságokra bulihelyekre, strandra sajna nem találtam semmit így Vonyarcról vagy Keszthelyről is írhatok be mert úgyis a kettő között van Gyenes, oda megyünk idén nyaralni és kicsit fel akarok készülni, köszi a segítséget előre
2011. jún. 11. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%

Azta! Neked látványosság a bulihely? :((((



Ugye nem csodálkozol hogy senki sem írt...

2011. jún. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

akkor leírom neked kedves válaszoló hogy véletlen a vesszőt elfelejtettem odatenni ezért nem kell fikázni apró hiba ja és a látványosságokon kilátó, állatkert, valami ami nem mindenhol van olyasmi helyekre gondoltam és hogy merre fele vannak discok stb ezzen nem kellene így fennakadni hisz a nyaralni nem azért mennek az emberek hogy múzeumok és templomok "érdekességeit" nézzék hanem hogy kikapcsolodjanak én segítséget kértem és ha te ebben nem tudsz segíteni akkor fogd be az etetőd és inkább gondolkodj azon hogy nem kell mindenkinek nekirontani mert ezt az életben is visszakapod!!!


Az ilyen válaszok kerüljenek aki szeretne segíteni az kérem írjon, előre is köszönöm neki!!!

2011. jún. 12. 20:46
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Ugye, azért most dobsz egy zöld kezet, mert sikerült értelmezhetővé tennem a kérdésed?
2011. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ha lesz hasznos válaszod akkor talán
2011. jún. 13. 22:23
 5/12 anonim válasza:
Vonyarcon van kilátó, ki lesz táblázva, megtaláljátok, és van Disco is a neve Magyar Tenger. Nem egy hű de nagyszám hely, de szerdánként van benne hab party. A a strandon kívül van, de a Vonyarci strand területén van játékterem, meg koktélbár is, és a vonyarci strandon van lehetőség wakeboardozásra, surfözésre, vizibicózásra,kenuzásra. Remélem tudtam segíteni:)
2011. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM sokat segítettél!!! A disco árait értem belépőjegy árát nem tudod véletlen?
2011. jún. 15. 21:57
 7/12 A kérdező kommentje:
akinek vannak még ötletei kérem írjon!!! köszi előre
2011. jún. 16. 21:00
 8/12 anonim válasza:
a disco asszem fél 11ig ingyenes utána 500 majd 1000
2011. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszike
2011. jún. 18. 22:19
 10/12 anonim válasza:
A strand irtó jó a víz folyamatosan mélyül az eleén köves a parton két nagy kupac homok van. Fűves hely is van. Az öltözőbe 2 fülke van és egy zuhanyzó. 350 a gyerek belépő 6 után ingyenes.
2011. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!