Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy juthatok a Budapest-Kelet...

Hogy juthatok a Budapest-Keletitől a Nagytétényi út (Campona) -ig?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szégyen,nem szégyen, segítséget kell kérjek, mert nem ismerem a fővárost! Többször jártam már fent, de most teljesen egyedül megyek. Szóval a Keleti pályaudvartól kéne eljutnom a Nagytétényi útig. Azt mondja meg nekem érthetően valaki, hanyas busszal/metróval/villamossal/trolival juthatok el a legegyszerűbben? És mennyi a menetidő kb? Előre is köszi
2011. jún. 5. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:

keleti pályaudvartól nem tudom,

de 3 busszal vagy 33 most, elmegy camponáig,

a 47 villamos végálómásáig eljutsz, példáúl móricz zsigmond körtértöl lehet ezzel elmenni.

a városháztérnél a végállómás, majdnem minden busz elmegy campona felé onnan...

2011. jún. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

bkv.hu - útvonaltervezés.


[link]

2011. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Beírod, hogy indulás keleti érkezés nagytététnyi út. Állítsd be, hogy tömegközlekedéssel akarsz menni. Megkérdezi majd, hogy mikor, arra mindegy mit állítasz, csak ne éjszaka vagy különleges idő pontot. Ki fog adni 4 útvonalat. Én a másodikat ismertem, mert én is mindig a Móricz Zsigmond Körtéttől megyek. Szerintem neked is azt kéne. Bármilyen 7-es busszal elmész móriczig és ott 33-as busz. De a harmadik útvonalnál látni fogod, hogy akár ki se kell jönnöd a pályaudvarról, mehetsz vonattal is.

2011. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és nem szégyen, 33 évig éltem Pesten, de nekem is kell a segítség.
2011. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyakran járok azon a vonalon, úgyhogy írom a szerintem leggyorsabbat és legkevesebb mászkálást igénylöt. 173E-vel elmész a Kelenföldi pályaudvarig, ott pedig átszállsz a 113, 114, vagy a 214-es buszra(a lényeg, hogy ne a 150-esre!) és a Lépcsös utcánál szállj le, ne a Mekinél, mert becsapós, onnan is látod, de sokat kell a bejáratig gyalogolni.
2011. jún. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen sokat segítettetek :))
2011. jún. 7. 22:03
 7/7 Young-g17 válasza:
Én viszont a mekinél szeretnék leszállni, na most annak a bmegnek mi a neve?
2014. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!