Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha tartósan beteg vagyok...

Ha tartósan beteg vagyok olcsóbban mehetek állatkertbe? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tartósan beteg vagyok, pontosabban pánikbeteg és az orvosom segítségével kaptam ilyen utazási kártyát is ami feljogosít a buszon a 90%-os jegy vásárlására valamint szintén ugyan így vihetek magammal egy kísérőt is.A kérdésem az lenne, hogy pl. a veszprémi vagy a pesti állatkertben jogosult vagyok a kedvezményes jegyekre?Leírnám hogy az állatkertek oldalán hogy van írva pontosan, hogy kinek szól az a bizonyos jegy típus.(Fővárosi Állat-és Növénykert: Jelképes jegy /testi- és szellemi fogyatékkal élők részére/ 350 Ft)


(Zoo Veszprém: Hallás, mozgás és értelmi sérültek /személyenként 1 fő kísérő ingyen/ 250 Ft/Fő)

Ja és az orvosom azt mondta, hogy ez a tartósan beteg kártya feljogosít rá, hogy megkapjam ezeket az olcsóbb jegyeket.

A válaszotokat előre is köszönöm!


2011. máj. 19. 13:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Légyszíves valaki válaszoljon legalább nem azért kérdezem mert annyira unatkozok...Köszönöm.
2011. máj. 19. 13:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem ott se tudják, mert minket soha nem engedtek még be vele ingyen, de volt olyan ismerősöm akit beengedtek vele. Elvileg a te betegségéded sem tartozik a szellemi fogyatékosság körébe, mint ahogy a gyerek ételallergiája, se testi fogyatékosság.
2011. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!Időközben felhívtam mindkét helyet, és a pestiben 300 Ft a belépő nekem és a kísérőmnek is a veszprémiben viszont azt mondták, hogy mivel semmi komolyabb fogyatékosságom nincs ezért a rendes áron léphetek csak be.
2011. máj. 19. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt jó tudni. Bár én is felhívhattam volna őket és akkor a múlthéten kevesebbért mentem volna állatkertbe.
2011. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!